Sırt Ağrısı Tedavisi

Birçok üst sırt ağrısı vakası, özellikle zayıf duruştan, kas gerilmesinden kaynaklanmaktadır. Fizik tedaviye gitmek, ağrınızın altında yatan nedenleri çözmenize yardımcı olacaktır; Fizyoterapist, tam ve acısız bir hareket sağlamak ve vücudunuzun iyileşmesine yardımcı olmak için sizinle birlikte çalışacaktır. Gelecekte ağrıyı nasıl en aza indireceğinizi veya önleyeceğinizi de öğrenebilirsiniz.

En önemlisi, birçok sırt ağrısı hastası için, fizyoterapist size iyi bir duruş öğretebilir. Yıllar süren kötü duruşları “öğrenmek” zor olabilir, ancak fizyoterapist iyi bir duruşun nasıl bir his olduğunu ve gün boyunca nasıl sürdürüleceğini öğrenmek için egzersiz programı hazırlayacaktır.

Ferhat Göksoy hem pasif hem de aktif tedavileri içeren hizmetleri sunar. Pasif tedaviler sizi ve vücudunuzu rahatlatmaya yardımcı olur. Pasif olarak adlandırılırlar çünkü aktif olarak katılmak zorunda değilsiniz. Fizik tedavi programınız, vücudunuz iyileştikçe pasif tedavilerle başlayabilir, ancak amaç aktif tedavilere girmektir. Bunlar, vücudunuzu güçlendiren ve sırt ağrısının tekrar etmesini önlemeye yardımcı olan terapötik

Pasif Tedaviler